1. Discover Toyota
  2. Despre noi
  3. Posturi Vacante
  4. Mecanic Auto în Departamentul Service Auto
Vreau să văd...

Te invităm să fii parte a familiei Toyota Chișinău „Continent”

Ești inteligent și comunicabil? Te simți capabil de a soluționa orice nevoie a clientului sau de a căuta cea mai bună ofertă pentru el?

Atunci avem nevoie de tine!

Dealerul oficial TOYOTA CHIȘINĂU „CONTINENT” oferă un nivel nou de experiență, cât pentru clienți, atât și pentru angajați. Candidează pentru poziția de Mecanic Auto în Departamentul Service Auto și fii unul dintre cei mai apreciați specialiști ai domeniului auto în Moldova.

Mecanic Auto în Departamentul Service Auto

Cerințe

  1. Studii medii sau superioare tehnice;
  2. Experiență de cel puțin 2 ani într-o poziție similară;
  3. Cunoștințe în domeniul structurii și caracteristicilor tehnice ale automobilelor;
  4. Cunoștințe privind procesele tehnologice de întreținere și reparație a vehiculelor;
  5. Spirit de inițiativă, responsabilitate și onestitate.

Responsabilitățile postului

  1. Diagnosticarea tehnică corectă și exactă a automobilelor;
  2. Efectuarea lucrărilor calitative de reparație și întreținere tehnică a vehiculelor, conform tuturor standardelor.

Condiții de muncă:

  1. Angajare oficială într-o companie serioasă și stabilă;
  2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și dintr-un brand internațional;
  3. Salariu motivant, plătit la timp;
  4. Instruire corporativă.

TRANSMITE CV-UL

Dacă ești interesat să candidezi la acest post, transmite CV-ul tău pe adresa: hr@continent.toyota.md sau contactează-ne la 078006765 pentru a afla mai multe detalii.