Contacte Acasa Test Drive Preturi Brosuri Configurator

Posturi vacante

În legătura cu extinderea personalului, Toyota Centru Chișinău “Continent” anunta concurs pentru ocuparea posturilor vacante:

Spălător auto

Responsabilitățile postului:

- spălarea automobilelor la utilaje speciale cu aplicarea consumabilelor și detergenților puse la dispoziție de companie;

- executarea corectă și calitativă a lucrărilor;

Cerințe față de candidat:

- disciplină, punctualitate, responsabilitate, dinamism, onestitate;

- dorință de a lucra;

- experiență anterioară (ar fi binevenită).

Oferim:

- angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere;

- pachet social integral;

- salariu motivant și plătit fără întîrzieri;

- șansa de a activa alături o echipă unită reprezentînd un brand internațional.

Pentru informatie detaliata, sunati la numarul de telefon 078006765

Expediaza CV-ul la adresa hr@continent.toyota.md

        Formular de feedback