Contacte Acasa Test Drive Preturi Brosuri Configurator

Posturi vacante

În legătura cu extinderea personalului, Toyota Centru Chișinău “Continent” anunta concurs pentru ocuparea posturilor vacante:

Administrator Service Auto

Cerințe:

- studii superioare sau medii tehnice;

- experiența anterioară de cel puțin 2 ani;

- cunoștințe în domeniul structurii și caracteristicilor tehnice ale automobilelor, cunoașterea proceselor tehnologice de întreținere și reparație a vehiculelor;

- cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programului 1C;

- bune abilități de comunicare și rezolvare a conflictelor.

Sarcinile și responsabilitățile specifice postului:

- recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;

- oferirea de consultații clienților cu privire la întreținerea tehnică și reparația automobilelor;

- informarea clienților privind costul serviciilor oferite în cadrul service-ului auto;

- programarea prealabilă a clienților la serviciile de întreținere tehnică și reparație a automobilelor.

Oferim:

- angajare oficială în cîmpul muncii la unul dintre cele mai moderne service-uri auto din țară;

- pachet social integral;

- tichete de masă;

- un salariu motivant și plătit fără întîrzieri;

- instruire corporativă;

- șansa de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști.

Femeie de serviciu / Ingrijitor incaperi

Responsabilitățile postului:

Curățarea și întreținerea curățeniei spațiilor de birou și de uz casnic

Condiții:

- angajarea oficială într-o companie stabilă serioasă;

- pachet social complet;

- salariu motivant, plata la timp;

- O echipă prietenoasă, strânsă și parte a unui brand internațional.

Expediaza CV-ul la adresa hr@continent.toyota.md

        Formular de feedback